Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos bendruomenės nariai aktyviai dalyvauja walk 15 programėlės žingsniavimo iššūkiuose. Gruodžio mėnesį vyko konkursas „Sportiškiausia mokykla“. Pagal surinktų žingsnių skaičių mūsų gimnazija savo kategorijoje užėmė 5 vietą. Laimėjome 200 eurų sportiniam inventoriui įsigyti. Fizinio ugdymo pamokų metu mokiniai treniruojasi su slystančiais diskais, koordinacinėmis kopetėlėmis, balansine lenta. Tokiu būdu pamoka tapo emocingesnė, šiuolaikiškesnė. Už dalyvavimą projekte „Mokyklos eina“ walk 15 komanda pakvietė išklausyti sveikatingumo paskaitą „Fizinis aktyvumas paprastai“, kurią skaitė LSU profesorius Arūnas Emeljanovas. Jis akcentavo fizinio aktyvumo svarbą, pateikė kasdienines rekomendacijas bei patarimus. Malonu, kad paskaitą sutiko išklausyti matematikos, geografijos, anglų kalbos mokytojai. Dar džiugiau, kad po paskaitos mokytojai surengė refleksiją ir išgirstas žinias integravo į savo mokomąjį dalyką.

Dalinkitės: