Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijoje rugsėjo 26 dieną vyko tradicinis Lietuvos specialiosios olimpiados žirginio sporto čempionatas „Suvaldyk žirgą“. Dalyviai atvyko iš Raseinių, Kelmės, Panevėžio specialiųjų mokyklų, Kazlų Rūdos ,,Saulės“ mokyklos,  Rokiškio ir Joniškio „Saulės“ pagrindinių mokyklų, Kauno Vilijampolės ir Linkuvos socialinės globos namų, Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro. Skambant maršui iškilmingai buvo sutikti Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus mokinių komanda (Kasparas Vaičiulis, Vilmantas Balčiūnas, Vytautas Vengris, Vidmantas Kasiulis) ir neatskiriami čempionato dalyviai žirgai – žemaitukai Topazas ir Karkasas, poni žirgas Žaibas.
Gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas pasveikino visus susirinkusiuosius, pasidžiaugė tradiciniu renginiu, aktyviais dalyviais, kurie metai iš metų atvyksta į Šeduvą ir puoselėja meilę žirgams. Čempionato atidarymo metu pasirodė šeduvių aerobikos būrelio šokėjai, nuotaikingą muzikinį kūrinį su kamuoliais „būgnais“ atliko joniškiečiai, o smagią dainą dovanojo Linkuvos socialinės globos namų ansamblis. Parodomąją programą su poni žirgu atliko Šeduvos gimnazijos mokinė Vakarė Grigaliūnaitė.
Po meninės programos buvo pristatyti teisėjai ir prasidėjo varžybos. Individualioje jojimo rungtyje varžėsi 48 dalyviai. Kiekvieno raitelio pasirodymą komentavo kūno kultūros mokytojas metodininkas, ilgametis žirginio sporto čempionato organizatorius Arūnas Bagdonas.
Dalyvių ir žiūrovų dėmesio sulaukė sportiniai žaidimai: kas toliau numes presuotų šiaudų ryšulį, greičiau surinks bulves į kibirą. Nugalėtojai džiaugėsi saldžiais prizais.
Apdovanojimų metu čempionato varžybų prizininkai pasipuošė Lietuvos specialiosios olimpiados komiteto medaliais. Dalyvių komandoms įteikti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkos raštai.
Svečiai ir dalyviai išvykdami dėkojo už puikiai organizuotą renginį, šiltą bendravimą prie laužų ir gardžią sriubą.
Arnolda Šukienė, specialioji pedagogė metodininkė

Dalinkitės: