Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šeduvos gimnazijos specialiųjų lavinamųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai, jų mokytojai prisijungė prie Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos bendruomenės ir ,,Vilties miesto“ organizuojamo renginio „Žvaigždučių Vilties bėgimas 2021“.Tai tradicijas kuriantis paramos ir solidarumo bėgimas,  skirtas skatinti individualiųjų ugdymosi  poreikių mokinių aktyvų  ir sveiką gyvenimo būdą, solidarizuotis su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis, kviesti geros valios žmones paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą. Renginio šūkis „Viltis stipresnė už baimę!“.

Rugsėjo 10 dieną 10 valandą kartu su tūkstančiais kitų šalies ugdymo įstaigų dalyvių 44 mūsų mokiniai pagal savo galimybes stadione bėgo 200m, 400m distancijas. Bėgimą organizavo mokytojas Arūnas Bagdonas. Svarbiausia šiame bėgime buvo patirti bendravimo džiaugsmą, tarpusavyje lenktyniauti gerumu ir meile. Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti medaliais, klasės – padėkos raštais.

Dalinkitės: