Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šiaurietiškas ėjimas – ėjimas su specialiomis lazdomis – populiarėja visame pasaulyje kaip aktyvaus laisvalaikio leidimo, kūno ir sielos sveikatinimo būdas, tinkantis įvairaus amžiaus ir kompleksijos žmonėms. Specialiojo ugdymo skyriuje įgyvendinant projektą „Sveikatos kelias“ buvo įsigyta 16 porų šiaurietiško ėjimo lazdų.
Birželio 8 dieną mokytojos Sandra Skromanienė ir Neringa Švėgždienė vedė integruotą istorijos ir kūno kultūros pamoką „Šeduvos krašto istoriniai objektai“, kuri vyko Raudondvaryje. Prieš tai gimnazijos parke mokiniai buvo supažindinti su šiaurietiško ėjimo ypatumais, mokomi tinkamai pasirinkti lazdas, atliko pratimus. Išklausę trumpą saugaus eismo pėstiesiems instruktažą ir gavę dovanų – atšvaitą ir kalendoriuką, visi iškeliavo į Raudondvarį. Susipažinę su gyvenviete, mokiniai apžiūrėjo Radviliškio rajono kultūros paveldo objektą – Raudondvario dvaro pastatus. Mokytojos papasakojo apie šio dvaro istoriją. Gaila, kad šiai dienai dvaro sodybos pastatai yra privatizuoti ir daugelis jų baigia sunykti.
Grįždami mokiniai jau daug geriau valdė šiaurietiško ėjimo lazdas. Visų nuotaika buvo puiki. Tokia integruota veikla mokinius skatina domėtis savo krašto istorija, aktyviai leisti laisvalaikį.

 

Dalinkitės: