Po pavasario atostogų, kupini šv. Velykų įspūdžių ir  nešini spalvingais margučiais Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai  balandžio 20 dieną susirinko į Atvelykio šventę. Jos tikslas – ne tik priminti pavasariui, kad pasiilgome saulės, šilumos ir šviesos, bet taip pat leisti visiems prisiminti Velykų tradicijas. Velykų  Bobutės (grupių auklėtojos Guoda Mikalonienė ir Violeta Šarauskienė) mokiniams priminė, jog Velykų simbolis – margutis yra gyvybės, vaisingumo, derlingumo ir gamtos atgimimo simbolis, papasakojo apie velykinių kiaušinių spalvų ir raštų reikšmę. Mokiniai minė mįsles, žaidė tradicinius žaidimus, rideno margučius, juokavo, dalinosi šventiniais įspūdžiais.

Pasiruošimas ir pati Atvelykio šventė pagilino mokinių žinias apie lietuvių liaudies Velykų šventės tradicijas, o linksmi žaidimai bei rungtys suteikė gerų emocijų.