Nuo 2017-09-01 Radviliškio rajono Šeduvos gimnazija įgyvendina „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinę programą. Programos tikslas – sudaryti sąlygas kryptingam mokinių asmenybės brandos  ugdymui. Gimnazijoje programą koordinuoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė. Programos vadovė – etikos mokytoja Rita Šlivinskaitė.

DofE programa – tai iš Edinburgo atkeliavusi asmeninio augimo programa, Lietuvoje nuo 2006 metų sėkmingai įgyvendinama organizacijose, dirbančiose su 14–24 metų jaunimu. Taikydami šią programą Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijoje, mes skatiname mokinius ugdytis socialinę kompetenciją. Dalyvaudami DofE apdovanojimų programoje jaunuoliai išsikelia individualius asmeninio tobulėjimo tikslus ir savo laisvalaikiu siekia jų. DofE apdovanojimai yra ypatingai vertinami darbdavių, nes parodo jaunuolių gebėjimą motyvuoti save, mokytis iš patirties bei efektyviai planuoti savo veiklą.

Programa pagal amžių yra išskirstoma į tris pagrindinius lygius, kuriuos įgyvendinus gaunamas įgūdžių ir nuopelnų įvertinimo sertifikatas kartu su lygio ženkleliu. Šios programos sertifikatas yra pripažįstamas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.

Dalyvaujančiam DofE programoje dalyviui suteikiamos galimybės:

• susirasti naujų draugų;
  • mokytis tolerancijos savo komandos draugų atžvilgiu;
  • išmėginti naujas veiklas;
  • geriau susipažinti su savo stiprybėmis ir silpnybėmis;
  • patirti nuotykių;
  • pasiruošti tolimesniems gyvenimo etapams.

Plačiau apie programą: www.dofe.lt