Mokytojų sąrašas 2020–2021 mokslo metai

Etika

  • mokytojas metodininkas Astijus Poška
  • vyresnioji mokytoja Rita Šlivinskaitė

Tikyba

  • vyresnioji mokytoja Auksė Čiūrienė
  • mokytoja metodininkė Milda Baltuškienė

Lietuvių kalba

  • mokytoja metodininkė Virginija Diržinauskienė
  • mokytoja metodininkė Laima Kulbeckienė
  • mokytoja metodininkė Diana Variakojienė
  • mokytoja metodininkė Jūratė Petraitienė

Anglų kalba

  • mokytoja metodininkė Asta Česnauskienė
  • mokytoja metodininkė Virginija Karanauskienė
  • mokytoja ekspertė Salomėja Krencienė
  • vyresnioji mokytoja Rūta Šablevičienė

Prancūzų kalba

  • mokytoja Rita Šlivinskaitė

Rusų kalba

  • mokytoja Guoda Mikalonienė
  • vyresnioji mokytoja  Jūratė Petraitienė

Fizika

  • vyresnioji mokytoja Milda Baltuškienė

Informacinės technologijos

  • mokytoja metodininkė Rima Juškienė

Matematika

  • vyresnioji mokytoja Aušra Aleknienė
  • mokytoja metodininkė Regina Krivickienė
  • vyresnysis mokytojas Arūnas Paškevičius
  • vyresnioji mokytoja Irena Karinauskienė
  • vyresnioji mokytoja Rima Juškienė

Chemija

  • vyresnioji mokytoja  Rita Kersnauskienė

Biologija

  • vyresnioji mokytoja Irena Augulienė
  • mokytoja metodininkė Rita Kersnauskienė

Gamta ir žmogus

  • vyresnioji mokytoja Irena Augulienė

Istorija

  • vyresnioji mokytoja Inga Dryžaitė
  • mokytoja metodininkė Jolanta Sabutienė

Dailė

  • mokytoja metodininkė Jolanta Akučkienė

Fizinis ugdymas

  • mokytojas metodininkas Tomas Belko
  • vyresnioji mokytoja  Kristina Tvarijonaitė

Šokis

  • mokytojas ekspertas Astijus Poška

Technologijos

  • mokytoja ekspertė Inga Hokušienė
  • mokytojas metodininkas Vidmantas Skestenis
  • mokytoja metodininkė Jolanta Akučkienė

Geografija

  • vyresnioji mokytoja Egita Brazienė

Muzika

  • mokytojas metodininkas Kęstutis Meškauskas
  • vyresnioji mokytoja Rita Ivoškienė

Ekonomika

  • mokytoja Milda Baltuškienė
  • vyresnioji mokytoja Irena Karinauskienė

Neformalusis švietimas

  • mokytoja Dovilė Šerpetauskienė

Specialiosios pedagogės-logopedės

  • specialioji pedagogė-logopedė metodininkė Aušra Mickutė
  • specialioji pedagogė-logopedė Ingrida Šukytė

Socialinės pedagogės

  •  socialinė pedagogė metodininkė Rožė Dilienė
  •  vyresnioji socialinė pedagogė Rima Varanauskienė

Pradinių klasių mokytojos

  • mokytoja metodininkė Vaida Čepienė
  • mokytoja metodininkė Jūratė Juškienė
  • mokytoja metodininkė Ilona Kučienė
  • mokytoja metodininkė Daiva Babičienė
  • mokytoja metodininkė Lina Paškevičienė
  • mokytoja metodininkė Aušra Poškienė
  • mokytoja metodininkė Inga Rutkauskienė
  • mokytoja metodininkė Elvyra Lapinskienė

Specialiųjų klasių mokytojai

  • vyresnioji mokytoja Laima Andriuškevičienė
  • mokytoja metodininkė Loreta Butkienė
  • mokytoja metodininkė Engrita Diržienė
  • vyresnioji mokytoja Audronė Petraitienė
  • vyresnioji mokytoja Virginija Pranienė
  • mokytoja metodininkė Arnolda Šukienė
  • vyresnioji mokytoja Sandra Skirpstienė
  • vyresnioji mokytoja Neringa Švėgždienė
  • vyresnioji mokytoja Virginija Budrienė
  • fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas
  • gydomojo fizinio ugdymo vyresnioji mokytoja Kristina Butkuvienė
Dalinkitės: