Sausio 19 ir 26 dienomis,  Šeduvos gimnazijos seniūnų taryboje svečiavosi Lietuvos Mokinių Savivaldos Radviliškio padalinio, MSIC savanorė ir savivaldų mokymų vadovė Roberta Morkytė. Šiose paskaitose buvome supažindinti ne tik su visa LMS struktūra, bet ir aptarėme temas susijusias su savivaldos įvaizdžio formavimu, sužinojome, koks turėtų būti šaunios savivaldos įvaizdis. Roberta mums pateikė daugybę pavyzdžių ir apie internetinius kiekvieno savivaldos nario profilius. Daug diskutavome bei  aiškinomės, kokia informacija turėtų būti talpinama viešoje erdvėje. Po mokymų susikūrėme Šeduvos gimnazijos savivaldos „Instagram“ puslapį ir norime pasidžiaugti, kad jame galėsime talpinti ne tik susirinkimų nuotraukas, bet ir įvairią informaciją aktualią gimnazijos nariams. Prieš pradėdami paskaitas visada skyrėme keletą  minutėlių  neformalioms veikloms, kurių metu besimėgaudami karšta arbata bei gardžiais sausainiais, aptarėme rūpimus klausimus.