Šeduvos gimnazijoje balandžio 26 dieną vyko kasmetinis tradiciniu tapęs Lietuvos specialiosios olimpiados aerobikos čempionatas „Sportuok ir šok 2018“. Renginio organizatoriai: Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Švietimo ir sporto paslaugų centro suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyrius, Šeduvos gimnazija. Čempionate varžėsi šešios komandos: Pabradės ir Macikų socialinės globos namų, Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos, Panevėžio jaunuolių dienos centro, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro ir Šeduvos gimnazijos specialiojo ugdymo centro.
Dalyvių pasirodymą vertino komisija: Gailutė Toleikienė, Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusių ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus metodininkė, Vida Gilienė, Vaižganto gimnazijos šokių mokytoja metodininkė, Sandra Skromanienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji specialioji pedagogė. Komandos varžėsi techniškiausios, originaliausios, artistiškiausios, ištvermingiausios, nuotaikingiausios, elegantiškiausios, meniškiausios ir stilingiausios komandos nominacijose.
Vertinimo komisijai paskirsčius nominacijas šeduviečių komanda (vadovė Neringa Švėgždienė) pripažinta „Originaliausia“ ir „Meniškiausia“. Visos komandos apdovanotos saldžiais prizais, joms įteikti padėkos raštai ir taurės. Dalyviai patyrė pasirodymo, bendravimo džiaugsmą. Renginio metu netruko nuoširdžių šypsenų ir geros nuotaikos