Vasario 28 dieną, istorijos mokytoja Inga Dryžaitė kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aiste Potapoviene, sukvietė penktų ir šeštų klasių mokinius į aktualijų pamoką ,,Tvari mada – stilingas įvaizdis, neskriaudžiant gamtos“. Mokiniai susipažino su greitosios mados aplinkai daroma žala, išgirdo pranešimus, kuriuose buvo daugybė statistikos apie drabužių pramonę ir žaliavų sueikvojimą, kuris daro didžiulę žalą klimatui. Išgirdo apie alternatyvius, gamtai palankius drabužių naudojimo pasirinkimus. Atliko žinių patikrinimo testus, taip pat išgirdo mokytojos Aistės Potapovienės istoriją apie jos mamos suknelę, kuri skaičiuoja jau 35-us metus, šia suknele mokytoja vilkėjo aktualijų pamokų metu. Taip pat buvo paliesta ir maisto eikvojimo tema, mokiniai ragavo trumpo galiojimo ir ilgo galiojimo tos pačios rūšies kepinius ir padarė išvadą, kad trumpesnio galiojimo saldumynai yra saldesni. Būkime atsakingi vartotojai ir mylėkime gamtą.