Šeduvos gimnazijoje visą lapkričio mėnesį vyko 5-10 klasių aktualijų pamokos, skirtos klimato kaitai.  Aktualijų pamokas koordinavo gamtos, IT ir tiksliųjų mokslų mokytojai. Neramumai pasaulyje, didelis užterštumas verčia ir mažus, ir didelius susimąstyti apie mūsų planetai daromą žalą, kuri vienareikšmiškai pakeičia ir žmonių gyvenimą: mutuoja virusai, atsiranda naujų ligų protrūkiai, tirpsta ledynai, kurie apsemia sausumos plotus, tai lemia kai kurių gyvūnų išnykimą, nepageidaujamų rūšių atsiradimą. Siekdami suprasti klimato kaitos problemas visą mėnesį mokiniai dalyvavo aktualijų pamokose, kuriose vykdė įvairias veiklas: 5 klasių mokiniai dirbo grupėmis, piešė piešinius, kuriais išsakė savo mintis, norus, teikė siūlymų, kurie padėtų  sustabdyti klimato kaitą. (Koordinatoriai – A. Aleknienė, A. Paškevičius) 6 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje, kur galėjo pagilinti žinias ekologine tematika apie klimato kaitos sustabdymą. ( Koordinatoriai – E. Gietienė, R. Kersnauskienė) 7, 8 klasių mokiniai, rungdamiesi dėl prizinių vietų,  dalyvavo „Kahoot“ viktorinose klimato kaitos, gamtos apsaugos tema. (Koordinatoriai – I. Kariniauskienė, V. Sprudzanienė) I klasių mokiniai, susipažinę su ekologinėmis problemomis, kūrė vaidybines situacijas apie ekologines problemas, pasekmes ir sprendimo būdus. ( Koordinatorė – M. Baltuškienė, A. Paškevičius) II klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje, skirtame klimato kaitai. Mokiniai buvo suskirstyti į grupes ir rungėsi 4 rungtyse dėl prizinės vietos. (Koordinatorės – R. Juškienė, E. Brazienė, R. Kersnauskienė)