Šiais metais vyko jau septynioliktas Lietuvos 1-4 pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Aš tai jau moku“. Į virtualią parodą savo darbus pristatė pradinukai iš 22 Lietuvos mokyklų. Konkurso dalyviai bei visi internetinės parodos, kuri vyko svetainėje https://e-piesiniai.eu, lankytojai galėjo iš 124 kompiuterinių piešinių, pateiktų konkursui, išsirinkti pačius gražiausius ir už juos balsuoti. Džiugu, kad šiame konkurse dalyvavo nemažai mūsų gimnazijos pradinių klasių mokinių. 1b klasės mokinio Bernardo Čapaičio (mokytoja Jūratė Juškienė) ir 2a klasės mokinės Meilitos Jareckaitės (mokytoja Daiva Babičienė) piešiniai laimėjo trečiąsias vietas tarp 1-2 klasių, o jų autoriai apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkomis.

Šeduvos gimnazijos padėkomis už piešinio originalumą ir meniškumą apdovanoti šie mokiniai: Emilijus Digimas, 1b klasė (mokytoja Jūratė Juškienė), Agota Batkevičiūtė, 2b klasė, Emilija Marčiūtė, 2b klasė (mokytoja Aušra Poškienė), Urtė Janeliūnaitė, 4a klasė (mokytoja Vaida Čepienė), Miglė Nalivaikaitė,  4b klasė (mokytoja Lina Paškevičienė). Renginį organizavusios Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokytojos Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė drauge su Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriumi nuoširdžiai dėkoja visiems mokiniams ir jų mokytojams už dalyvavimą šiame konkurse, originalius ir meniškus piešinius.