Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 2-osios rytą Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai, mokytojai, darbuotojai, administracija – visi, pasipuošę kalėdinėmis kepuraitėmis, rinkosi prie eglutės. Eglutės įžiebimas pradinių klasių korpuse – tradicinė jauki mokyklos šventė. Šventės dalyvius pasveikino direktorė Edita Varneckienė, pavaduotoja Jūratė Petraitienė. Po įžiebta eglute pradinukų laukė dovanos! Klasių seniūnai pasirinko po dovaną, o praplėšę jos įpakavimą rado žaidimą kiekvienai klasei. Direktorė pasiūlė iki Kalėdų klasėms keistis gautomis dovanomis ir taip pažaisti visus žaidimus. Šventės organizatorės Lina Paškevičienė ir Vaida Čepienė priminė, kad kaip ir kasmet veiks pradinukų kalėdinis paštas ir visą gruodžio mėnesį pakvietė mokytis rašyti popierinius sveikinimus, laiškus mūsų bendruomenės nariams ir įmesti juos į kalėdinio pašto dėžę. Direktorė su pavaduotoja padovanojo kiekvienam pradinukui po voką pirmajam laiškui ir saldžią dovanėlę. Padedant muzikos mokytojai Ritai Ivoškienei šventę pradinukai pradėjo ir užbaigė nuotaikingomis dainomis.

Dalinkitės: