Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Deimantė Januševičiūtė, Šeduvos gimnazijos I klasės mokinė, dalyvauja tarptautinėje Edinburgo hercogo pasaulio jaunimo apdovanojimų programoje (DofE) ir siekia bronzos ženklelio. O jis jau ranka pasiekiamas – iki apdovanojimų ceremonijos rugpjūtį liko tik mėnuo!

Norėdama gauti šį apdovanojimą, Deimantė aktyviai sportavo (tinklinis), tobulino svarmenų kilnojimo įgūdžius, savanoriavo Raudondvario vaikų dienos centre. O visa tai vainikavo dviejų dienų žygis po Šilalės apylinkes, kurio tikslas buvo aplankius ir ištyrinėjus maršruto piliakalnius sukurti apie juos tris eilėraščius. Taip prie stovyklos laužo gimė eilės apie Indijos, Kreivės ir Pagramančio piliakalnius. Eilėraščiai ir žygio metu užfiksuotos akimirkos bus eksponuojami gimnazijos bibliotekoje ir Raudondvario vaikų dienos centre.

Dalinkitės: