Ib klasės mokiniai dalyvavo integruotoje edukacinėje rusų kalbos, istorijos, pilietiškumo ugdymo pamokoje ,,Mokyklinių uniformų istorija“. Istorijos mokytoja Inga Dryžaitė mokinius supažindino su mokyklinių uniformų atsiradimo istorija, tradicijomis. Rusų kalbos mokytoja Goda Mikalonienė paaiškino mokiniams uniformų nešiojimo priežastis ir naudą. Muziejuje mokiniai pamatė, kokias uniformas dėvėjo tarpukario Lietuvos ir sovietinės okupacijos mokyklos mokiniai, paaiškino, kuo skyrėsi tarpukario Lietuvos, sovietinės okupacijos ir dabartinių mokyklų uniformos. Naudodami planšetes rinko dėliones ir atliko kitas mokytojos pateiktas užduotis. Pamokos pabaigoje mokiniai pristatė atliktas užduotis, o su rusų kalbos mokytoja Goda aptarė, kaip sekėsi mokiniams atlikti užduotis, ką jie sužinojo ir išmoko. Pamokoje mokiniai ugdėsi pažinimo, kūrybiškumo, pilietiškumo, kultūrinę ir komunikavimo kompetencijas.