Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

5b klasės mokiniai kartu su mokytojomis Aušra Mickute  ir  Rože Diliene  vyko į mokomąją pažintinę ekskursiją. Naudodamiesi Kultūros paso programa mokiniai dalyvavo edukacinėje lietuvių kalbos ir teatro pamokoje „Eglė žalčių karalienė. Spektaklio repeticija.“ S. Nėries memorialiniame name muziejuje Kaune. Edukatorė mokiniams papasakojo, kokiomis aplinkybėmis poetė sueiliavo poemą „Eglė žalčių karalienė“, kada ji buvo išleista, atskleidė pagrindinius poetės biografijos faktus. Mokiniai pasiskirstę vaidmenimis, gavę originalius teatro dailininkų sukurtus drabužius, įsikūnijo į vaidmenis ir gavę tekstus bandė suvaidinti pasakos personažus. Po pietų laukė dar viena  edukacinė istorijos – kūno kultūros pamoka Kernavėje. Atvykę į senąją Lietuvos sotinę – mokiniai susipažino su šios išskirtinės vietovės istorija – nuo akmens amžiaus iki viduriniųjų amžių. Integruotos pamokos metu mokiniai ne tik pamatė Kernavės archeologinės vietovės muziejuje saugomus radinius, bet ir turėjo nepaprastą galimybę prisiliesti prie radinių, datuojamų nuo ankstyvojo akmens amžiaus iki vėlyvųjų viduramžių kopijų. Vėliau smagus pasibėgiojimas – pasivaikščiojimas po Kernavės piliakalnius. Kelionę baigėme linksmybėmis Rumšiškių liaudies buities muziejuje. Žemaitijos kieme mūsų laukė smagūs žaidimai jaunimui, reikalaujantys greitumo, miklumo, net ir jėgos, akies ir rankos taiklumo, ritmo pajautimo. Darbas pamokose neprailgo, nes nuotaiką kėlė puikus rudeniškas oras ir ryškios spalvos.

Dalinkitės: