Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Birželio 8 dieną Šeduvos gimnazijos 5a, 5b ir 6b klasių mokiniai dalyvavo integruotose lietuvių kalbos ir istorijos pamokose ,,Ką mena Minaičių bunkeris?” ir ,,Ką pasakoja legendos?“. Mokiniai, lydimi istorijos mokytojos Ingos Dryžaitės, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Aistės Poptapovienės bei padėjėjos Orintos Simaitienės, vyko į Minaičių kaimą. Pakeliui į Minaičius aplankytas masinių žydų žudynių memorialas Liaudiškių miške. Atvykę į Minaičius mokiniai lankėsi bunkeryje, susipažino su partizanų judėjimu, bunkerio istorija, atliko edukacines veiklas. Kelionė baigėsi aplankant Šiaulės apžvalgos bokštą ir kopiant į Kudinų piliakalnį. Užkopę į Kudinų piliakalnį mokiniai susipažino su piliakalnio legenda. 

 

 

Dalinkitės: