Šiais mokslo metais šviečiamąją gyvulininkystės programą, kurią organizuoja Žemės ūkio ministerija ir VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra, įgyvendina mokytojos Inga Rutkauskienė ir Sandra Skirpstienė. Joje dalyvauja 3b ir 1sl klasės mokiniai. Gegužės 31 dieną programos organizatorių dėka mokiniai dalyvavo pažintinėje išvykoje į mini zoologijos sodą Dargaičių kaime (Šiaulių r.).

Tai vienas didžiausių alpakų ūkių Lietuvoje. Be alpakų ūkyje gyvena kupranugariai, lamos, elniai, olandiški mini ožiukai, asiliukai, stručiai, avys, triušiai, kengūra bei kiti gyvūnai. Vaikai ne tik sužinojo kur šie gyvūnai gyvena, kuo minta, kokie jų įpročiai, bet ir galėjo juos pašerti, paglostyti, kartu nusifotografuoti. Mokiniai klausėsi ūkio šeimininkės pasakojimo, buvo smalsūs ir geranoriški. Po pažinties su ūkio gyvūnais mokiniai kavinėje vaišinosi blyneliais ir karšta arbata, dalinosi įspūdžiais.