Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kasmet, pagal nuo seno susiklosčiusias tradicijas, Lietuvoje pavasarį žmonės pasitinka triukšmingu Kaziuko mugės šurmuliu. Kovo 2 dieną mūsų gimnazijoje taip pat vyko smagus kermošius ,,Kas pirks, kas parduos, kas už dyką atiduos“. Save parodyti, kitų pažiūrėti, parduoti ar nusipirkti rankų darbo gaminių susirinko ir maži, ir dideli. Mugę atidarė smagus gimnazijos pradinių klasių ir specialiojo ugdymo skyriaus mokinių meninis pasirodymas. Vėliau prasidėjo prekyba. Prekystaliai linko nuo gausybės rankdarbių, skanėstų ir pyragų Niekas iš kermošiaus negrįžo be malonių smulkmenų ir geros nuotaikos. Tokios mugės ne tik puoselėja lietuviškas tradicijas. Tai puiki proga patiems vaikams mąstyti, išlaisvinti kūrybiškumą gaminant įvairius dirbinius, o vėliau – jais prekiauti, panaudoti skaičiavimo, rašymo, derybinius ir kitus įgūdžius. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie Kaziuko mugės organizavimo ir šventinės nuotaikos kūrimo!

Mokytojos Inga Rutkauskienė, Arnolda Šukienė

Dalinkitės: