Šeduvos gimnazijoje vyko tradicinis 1-4 klasių mokinių konkursas ,,Žyniukas“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Klausimynas sudarytas iš įvairių sričių: literatūros, meno, gamtos mokslų, istorijos, geografijos, politikos, sporto. Konkurse dalyvavo 45 pradinukai. Pirmokų tarpe I-ąją vietą laimėjo Vėja Aleknė, II-oji vieta atiteko Augustui Gudinauskui, III – oji- Akvilei Savickaitei. Iš antrokų I-ąją vietą laimėjo Martynas Juodis, II -ąją – Lukrecija Marčiūtė, dvi III-ąsias – Austėja Čepauskaitė ir Kernius Malinauskas. Trečiokų tarpe I-ąją vietą užėmė Luknė Varneckytė, II-ąją – Emilijus Digimas, III-ąją – Vytis Volbikas. Iš ketvirtos klasės mokinių I-ąją vietą laimėjo Saulius Matas Padgurskis, II-ąją – Agota Batkevičiūtė, III – oji vieta atiteko Dorotėjai Račkauskytei. Sveikiname! O 3-4 klasių nugalėtojai vasario 15 d. dalyvaus Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje vykstančiame tradiciniame mokinių konkurse „Žyniukas“. Linkime sėkmės!

Mokytoja Ilona Kučienė