Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 11 dieną Šeduvos gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Gyvenu po saule “, skirtas Aukštaitijos metams. Renginį suorganizavo pradinių klasių mokytoja Aušra Poškienė ir logopedė Ingrida Šukytė. Konkurse dalyvavo net 70 mokinių, kurių raiškaus skaitymo gebėjimus vertino gimnazijos logopedės-specialiosios pedagogės Aušra Mickutė ir Jolanta Gedaminskienė, lietuvių kalbos mokytoja Aistė Potapovienė, socialinė pedagogė Rima Varanauskienė  ir gimnazijos vyr. bibliotekininkė Vita Kasarauskienė. Visi konkurso dalyviai pasirodė puikiai, todėl vertinimo komisijai buvo be galo sunku apsispręsti ir išrinkti laimėtojus. 1-2 klasių tarpe I vietą laimėjo Aironas Daukša iš 2a klasės (mokytoja Ramunė Malatokienė). II vietą – Austėja Čepauskaitė iš 1a klasės (mokytoja Vaida Čepienė), Barbora Kablytė iš 2b klasės(mokytoja Jūratė Juškienė). III vietą – Kamilė Muzikevičiūtė iš 2a klasės (mokytoja Ramunė Malatokienė), Aleksas Beresnevičius iš 2b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė), Irmantė Miknevičiūtė iš 2s klasės ir Luka Veidaitė iš 4s klasės (mokytoja Loreta Butkienė). Padėkos raštais už jautrius bei nuoširdžius pasirodymus apdovanoti Mėta Mančiauskaitė iš 1a klasės (mokytoja Vaida Čepienė), Vytis Volbikas iš 2b klasės (mokytoja Jūratė Juškienė). 3-4 klasių tarpe I vietą laimėjo Klaudija Jankauskaitė iš 4a klasės (mokytoja Rita Masilionienė). II vietą – Aironas Jovaiša iš 3b klasės (mokytoja Aušra Poškienė), Gabrielė Laurinaitytė iš 4b klasės (mokytoja Inga Rutkauskienė). III vietą – Luknė Butvilaitė, Agota Batkevičiūtė iš 3b klasės (mokytoja Aušra Poškienė), Emilija Brajinskaitė iš 4b klasės (mokytoja Inga Rutkauskienė). Padėkos raštu už puikiai padeklamuotą eilėraštį apdovanota Agota Jankauskaitė iš 3a klasės (mokytoja Daiva Babičienė) ir Urtė Karosaitė iš 3b klasės (mokytoja Aušra Poškienė). Pertraukoje tarp meninio skaitymo konkurso dalių, komisijai skaičiuojant balus ir svarstant, kas galėtų pretenduoti į geriausius skaitovus, dalyvius džiugino Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai Džiugas Mikalonis, 2b,  Luknė Butvilaitė, 3b, Dorotėja Račkauskytė, 3b, Dominykas Ivanovas, 3b, Ignas Jonaitis, 3b, Emilija Brajinskaitė, 4b. Geriausiai pasirodę meninio skaitymo konkurso dalyviai buvo apdovanoti ne tik gimnazijos direktorės padėkos raštais, bet ir vertinimo komisijos narių įsteigtais prizais. Apibendrindama skaitovų pasirodymus vertinimo komisijos pirmininkė Aušra Mickutė pasidžiaugė mažaisiais skaitovais, jų scenine kultūra, o labiausiai vaikų raiškaus, įtaigaus deklamavimo sugebėjimais, kuriuos mokinukams padėjo atskleisti ir išryškinti jų mokytojos. Renginio pabaigoje visiems konkurso dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, dovanėlės, saldūs prizai, kuriuos įsteigė  Šeduvos gimnazija ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras.

Dalinkitės: