Kovo 16-17 dienomis 5a ir 5b klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje integruotoje istorijos ir lietuvių kalbos pamokoje bibliotekoje „Knygnešystės gadynę prisimenant…“, skirtoje Knygnešių dienai paminėti. Bibliotekos vedėja Vita Kasarauskienė kartu su istorijos mokytoja Inga Dryžaite mokiniams papasakojo apie knygnešius, kurie atliko milžinišką darbą saugant ir puoselėjant lietuvių kalbą.

Nepaisant to, kad už lietuviškų knygų platinimą buvo baudžiama kalėjimu ar tremtimi į Sibirą, knygos buvo gabenamos itin aktyviai. Tad knygnešiai Lietuvos istorijoje atliko ypatingą vaidmenį, o Kovo 16-oji – įžymiojo knygnešio Jurgio Bielinio gimimo diena – skirta jiems visiems prisiminti ir pagerbti. Mokiniai pamokoje dirbdami grupėmis sprendė kryžiažodžius, žaidė kompiuterinį žaidimą „Knygnešiai ir žandarai“, virtualioje mokymosi aplinkoje „Kahoot“ dalyvavo viktorinoje. Pamokos pabaigoje bibliotekos vedėja viktorinos nugalėtojus apdovanojo atminimo dovanomis – knygomis.