Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gruodžio 16 dieną Šeduvos gimnazijoje įvyko tradicinis labdaros paramos koncertas „Uždekim žiburius širdžių“, kvietęs susiburti kilniam tikslui – dalintis gerumu, šiluma ir atjauta su Ukrainos vaikais, patiriančiais karo siaubą. Šiųmetinio renginio tema „Laiškas“. Šventės pradžioje jautriais žodžiais direktorės pavaduotoja ugdymui Jūratė Petraitienė prisiminė buvusius mūsų gimnazijos mokinius iš Ukrainos, jau išvykusius į savo gimtąją šalį, ir su kuriais iki šiol yra palaikomas bičiuliškas ryšys. Renginio režisierė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Virginija Diržinauskienė pakvietė dešimtokus perskaityti savo parašytus laiškus, kuriuose atvirai, nuoširdžiai ir labai jautriai kalbamasi su ukrainiečių vaikais apie jų autentiškas patirtis karo niokojamoje šalyje, apie jų emocijas bei išgyvenimus. Ukrainai savo pasirodymus skyrė ir šokėjai (vadovas Astijus Poška, Kornelija Staševičė), muzikantai (vadovas Kęstutis Meškauskas), dainininkai (vadovės Rita Ivoškienė ir Aušra Mickutė). Koncerto pabaigoje skambėjo mokyklos bendruomenės atliekama ukrainiečių daina „Hej, sokoły“.

Gimnazijos direktorė Edita Varneckienė Antuano de Sent Egziuperi Mažojo princo žodžiais apie nuoširdų buvimą vienų su kitais, atjautą ir rūpestį padėkojo visiems, paaukojusiems pinigų Ukrainos vaikams – lėšos bus pervestos „Vienas K paramos fondui“, o gimnazijoje Gerumo savaitės metu numegztos ar atneštos kojinės, pirštinės, šalikai, kepurės, padedant Radviliškio r. savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriui, bus perduotos ukrainiečių integracijos centrui „Malva“. Direktorė šiltai padėkojo labdaros paramos renginio „Uždekim žiburius širdžių“ organizatoriams bei dalyviams, abiturientams, transliavusiems tiesiogiai koncertą Youtube kanalu, aktyviai prisidėjusiems buvusiems mokiniams.

Už iniciatyvos palaikymą ir paramą Šeduvos gimnazija dėkoja Justinui Praniui, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojui, Šeduvos kultūros ir amatų centrui, Šeduvos seniūnijai, Lietuvos Šaulių sąjungos gen. P. Plechavičiaus šaulių 6-osios rinktinės 601 kuopos Šeduvos būriui, fotografui Rimantui Benaičiui ir nuoširdžiai visiems linki įkvepiančios veiklos, prasmingų darbų bei sėkmės.

Dalinkitės: