Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Balandžio 2-ąją minima Pasaulinė autizmo supratimo diena. Autizmas – tai ne liga, tai kitoniškumas. Šį sutrikimą turintys vaikai gimsta įvairiose šeimose, nepriklausomai nuo tėvų išsilavinimo, socialinės padėties ir rasės. Siekiant pažinti ir suprasti šiuos ypatingus žmones, o taip pat palaikyti Ukrainą, piligrimų kelio „Camino Lituano“ kūrėjai pakvietė organizacijas prisijungti prie iniciatyvos. Visi kartu – „Camino Lituano“ keliu! Balandžio 1 dieną Palaikymo žygį organizavo Šeduvos gimnazijos mokytoja Inga Rutkauskienė ir logopedė Ingrida Šukytė. Sujungę vieni kitų skirtybes, kelio atkarpoje „Šeduva–Raudondvaris“ ėjo gimnazijos pradinių ir vyresniųjų klasių, Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, mokytojai, jų padėjėjai. Jie buvo pasipuošę mėlynomis ir geltonomis saulytėmis. Į žygį išlydėti gimnazijos direktorės Editos Varneckienės ir orkestro, dalyviai šiltai buvo pasitikti Raudondvaryje Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus darbuotojų. Pavaišinti karšta arbata mokiniai įsijungė į sportinius žaidimus. Visi buvo gerai nusiteikę, nuoširdūs ir bendruomeniški. Organizatoriai pasirūpino, kad kelias atgal neprailgtų. Dalyviai grįžo autobusu – senuoju „Ikarus“.

Dalinkitės: