Gegužės 31 dieną įvyko 8b klasės susitikimas su 37 laidos abiturientais, Šeduvos gimnaziją palikusiais prieš 39-erius metus. Į svečius atvyko Aurelija Brazauskaitė Ginkevičienė, Gintauta Dauneckytė, Vita Jonaitytė, Vida Pranckietytė Paškauskienė, Vygantas Žilinskas. Pamoka, kupina linksmų prisiminimų, nuotraukų albumuose sustabdytų akimirkų, buvusių klasiokų linkėjimų atminimų ir burtų sąsiuviniuose…..ir zanavykiškos vaišės iš zanavykų „sostinės“ Šakių…. Linksmi prisiminimai iš įvairiausių renginių, pasakojimai apie gyvenimą po pamokų, apie pasirinktas profesijas, gyvenime nuveiktu darbus. Ačiū buvusiems mokiniams už laiką, skirtą dabartiniams mokiniams…. Labai visų laukiam birželio 15 dieną….