Šeduvos gimnazijoje toliau tęsiamos Lyderystės mokyklos tradicijos. Pagrindinis šios neformaliojo švietimo programos tikslas – ugdytis lyderystės, bendradarbiavimo, strateginio mąstymo, planavimo, oratorystės įgūdžius. Programoje dalyvauja mokiniai, norintys tobulinti lyderystės įgūdžius, suprasti komandinio darbo esmę ir svarbą, vertinantys bendravimą ir bendradarbiavimą. Gruodžio 11 dieną 5-6 klasių mokinių komanda ir mokytojos Aušra Mickutė, Guoda Mikalonienė ir Rita Šlivinskaitė dalyvavo lyderystės mokymuose Prienų rajono Stakliškių gimnazijoje. Šeduvos ir Stakliškių gimnazijų mokinių bendradarbiavimas tęsiasi jau keletą metų. Šį kartą mokiniai mokymų metu susipažino su  mokinių savivaldos mokykloje formavimo principais, savivaldos funkcijomis ir tipais. Mokymų dalyviams teko atlikti užduotis susijusias su komunikavimo, bendradarbiavimo ir kūrybiškumo kompetencijų ugdymu ir tobulinimu. Tai buvo pirmieji jaunųjų lyderių mokymai. Mokymus vedė Stakliškių gimnazijos direktorius Vygantas Kornejevas. Mokiniai ne tik mokėsi ir atliko įvairias užduotis, bet ir užmezgė draugiškus tarpusavio ryšius, numatė ir suplanavo sekančio susitikimo Šeduvos gimnazijoje tikslus.

Aušra Mickutė, Šeduvos gimnazijos specialioji pedagogė