Lietuvos valstybės atkūrimo diena kasmet primena, kad verta didžiuotis, jog esame lietuviai, kad iškovotą laisvę reikia branginti, kad prasmingais darbais ir susitelkimu kuriame savo šalies ateitį. Todėl mokytojų Sandros Skirpstienės ir Neringos Švėgždienės iniciatyvai paminėti Vasario 16-ąją organizuojant renginį „Skrydis į laisvę“ pritarė visi. Mokiniai dekoravo laisvės paukščius, mokėsi patriotinių dainų ir eilėraščių. Meninėje programoje mielai sutiko dalyvauti 4b klasės mokiniai (mokytoja A. Poškienė), kurie visus džiugino savo šokiais ir dainomis. Renginio vedėjos akcentavo svarbius istorinius įvykius, vedusius į nepriklausomybės paskelbimą, papasakojo apie įžymius žmones ir jų nuopelnus Lietuvai. Vėliau mokinių žinios buvo patikrintos viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą?“ . Gimnazijos direktorės pavaduotoja ugdymui Daiva Kavaliauskienė susirinkusius pasveikino su artėjančia Lietuvos valstybės atkūrimo diena, pasidžiaugė gražiu renginiu ir už mokinių aktyvumą klasėms įteikė padėkas. Taip Vasario 16-osios proga pasveikinome savo Tėvynę ir save!