IIab klasės mokiniai vyko į Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimą Lietuvos partizanų memoriale Minaičių kaime. Čia buvo minimas Lietuvos Laisvės Kovų Sąjūdžio tarybos Nepriklausomybės deklaracijos paskelbimas. Šventėje buvo pagerbti Deklaracijos signatarai ir visi Laisvės kovotojai. Ceremonijoje dalyvavo Lietuvos kariuomenės Garbės sargybos kuopos, Sausumos pajėgų, Karinių oro pajėgų ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų kariai, Lietuvos šaulių sąjungos šauliai, rekonstruktorių klubas „Partizanas“. Grojo Sausumos pajėgų orkestras, koncertavo Šiaulių Romuvos gimnazijos choras „Bene Notes“. Renginio metu buvo eksponuojama karinė ginkluotė, Lietuvos šauliai kvietė dalyvauti taikliojo šaudymo varžybose, mokiniai vaišinosi kareiviškomis vaišėmis ir šventiniu šiupiniu.