Vasario 2, 3 dienomis 1, 3 ir 4 pradinių klasių mokiniai dalyvavo tradiciniame ,,Žyniuko“ konkurse, skirtame Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti, kurį organizavo mokytoja Ilona Kučienė. Vasario 16-oji užima ypatingą vietą lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės istorijoje. Mokinių konkurso „Žyniukas“ tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos valstybės istorija, šiuolaikiniais gyvenimo procesais, logiškai mąstyti. Ypač gausiai dalyvavo pirmokai, mat jiems pirmas toks rimtas konkursas. Puikius rezultatus parodė pirmos vietos nugalėtoja Luknė Varneckytė (1b), antrą vietą užėmė Vytis Volbikas (1b) ir trečią vietą iškovojo Ema Maračkinaitė (1a). Iš trečiokų pirmoji vieta atiteko Klaudijai Jankauskaitei (3a). Ketvirtų klasių mokinių tarpe pirmąją vietą iškovojo Medeina Pranytė (4a), antroji vieta atiteko Joriui Mickui (4a), trečioji – Urtei Janeliūnaitei (4a). Sveikiname nugalėtojus! Džiugu, jog gimnazijoje yra tokių šaunių vaikų!