Spalio 25 d. Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo saugios gyvensenos prevencijos akcijoje,, Būk saugus, mokiny!“, kurią pravedė Šiaulių APGV VPPS pareigūnai ir Radviliškio PGT pareigūnai.  2- 4  klasių mokiniams priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai papasakojo apie saugų elgesį su ugnimi buityje ir gamtoje, paaiškino kaip saugiai elgtis prie vandens ir vandenyje, prie užšalusių vandens telkinių, kaip tinkamai  elgtis, kad nenutiktų nelaimė ir ką daryti kilus pavojuI.Vaikai labai atidžiai pažiūrėjo mokomąjį filmuką apie saugų elgesį su elektra, ugnimi ir dujomis namuose.  Įpusėjus edukaciniam užsiėmimui  vaikų laukė siurprizas. Netikėtai į susitikimą su jais atvyko  ugniagesių gelbėtojų pagalbininkas bebriukas Ugnius, kuris aktyviai talkino priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams, atsakinėjo į vaikų klausimus. Prevencinės akcijos pabaigoje visi  pradinių klasių mokiniai išėjo į gimnazijos kiemą. Ten jų laukė net dvi ugniagesių mašinos. Ugniagesiai gelbėtojai  praktiškai supažindino mokinius  su  gelbėjimo įranga ir technika, esančia mašinų viduje, pademonstravo specialiuosius garsinius ugniagesių mašinų signalus. Ačiū pareigūnams už šią labai naudingą prevencinę akciją.