Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną ir skatinant norą rūpintis augintinių gerove, ginti gyvūnų teises auklėtojos Guoda Norvaišienė ir Violeta Šarauskienė Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniams spalio 9 dieną organizavo ekskursiją į Panevėžio gyvūnų prieglaudą.
Čia mokinius pasitikę darbuotojai papasakojo  kaip gyvūnai patenka į prieglaudą, kaip juos prižiūri ir globoja čia dirbantys savanoriai, koks būna džiaugsmas kai pavyksta gyvūnams rasti naujus šeimininkus. Išsiilgę meilės bei žmonių švelnumo šuniukai noriai leidosi glostomi, o katės demonstravo savo vikrumą ir žaismingumą. Mokiniai ne tik džiaugėsi prieglaudos gyventojais, bet ir maitino, pavedžiojo lauke. Atsisveikindami mokiniai padėkojo darbuotojams už nuoširdų priėmimą, o gyvūnams paliko atvežto maistelio ir skanėstų.
Grįždami mokiniai aptarinėjo savo įspūdžius: vieni apgailestavo, kad negali priglausti gyvūnėlio, kiti pasakojo apie savo augintinius. Ir visi suprato, kad gyvūnus reikia auginti atsakingai – nepalikti jų be namų.

 

 

Dalinkitės: