Birželio 13-17 d. Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo vaikų vasaros socializacijos ir poilsio stovykloje „Boružiukų vasara“. Visas penkias dienas mažieji stovyklautojai buvo labai užimti, nes daug keliavo, daug pamatė ir sužinojo.

Labai įdomią ir informatyvią ekskursiją po žymias Šeduvos miestelio vietas pravedė ŠKAC darbuotoja I. Stanulienė. Molio paslaptis vaikams atskleidė buvusi dailės mokytoja V. Oleinikova. Didelį įspūdį stovyklautojams paliko apsilankymas mūsų gimnazijos specialiojo ugdymo skyriuje. Čia vaikai turėjo galimybę išbandyti interaktyvias grindis, pailsėti relaksaciniame kambaryje, pasportuoti sporto salėje ir kineziterapiniame kabinete. Pradinukams ypač patiko dalyvauti estafetėse kartu su vyresniaisiais Šeduvos gimnazistais. Birželio 14 d. mažieji stovyklautojai gimnazijoje prisijungė prie Gedulo ir vilties akcijos „Ramunių pieva. Kiekvienas iš balto popieriaus pagamino ramunės žiedą, kaip ištremtų į Sibirą žmonių atminimo simbolį. Birželio 15 d. mokinukai išvyko į edukacinį užsiėmimą ,,Tradiciniai liaudies žaidimai ir pramogos“, kurį vedė etnografas Jonas Kavaliauskas savo sodyboje Kiškėnų kaime Klaipėdos rajone. Vaikai mokėsi pasidaryti ir muzikuoti  nendrės birbynėmis, žvejoti medines žuvis, varyti lanką, užmesti pasagą, vaikščioti su kojūkais ir kt. Grįždami aplankėme Telšių „Žvėrinčių“. Ketvirtąją stovyklos dieną vaikai apsilankė Šeduvos priešgaisrinės saugos tarnyboje. Ugniagesys I. Senulis jiems papasakojo apie dažniausias gaisro priežastis, apie tai, kaip reikia elgtis kilus gaisrui, atsakė į vaikams rūpimus klausimus. Ypač vaikus sužavėjo galimybė pasėdėti ugniagesių mašinoje. Paskutiniąją stovyklos dieną mokiniai pradėjo šokių mankšta. Po jos stovyklautojai dalyvavo naujojo projekto-edukacinio takelio, jungiančio pradinių klasių korpusą su pagrindiniu gimnazijos korpusu, atidaryme. Šį projektą sugalvojo ir įvykdė mokytojos J. Juškienė, J. Akučkienė ir E. Diržienė. Vėliau stovyklautojai Šeduvos miesto bibliotekoje susirungė literatūriniame protmūšyje, kurį vaikams paruošė ir pravedė šios bibliotekos darbuotojos. Laikas stovykloje prabėgo labai greitai. Stovyklos uždaryme aktyviausi stovyklautojai buvo apdovanoti organizatorių Padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Daugiau akimirkų iš stovyklautojų veiklos čia