Spalio 18 dieną mūsų gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriaus auklėtojos Guoda Mikalonienė ir Violeta Šarauskienė sukvietė visus į popietę „Daržovių puota“. Mokiniai susirinko į smagią šventę  išlydėti nuostabaus auksinio rudens. Vaikai vaidino pasaką „Daržovių puota“, kurioje įvairiausios daržovės  bandė išridenti milžiną moliūgą iš daržo. Po vaidinimo visi linksmai sudainavo dainelę apie sodo ir daržo gėrybes, atliko linksmas užduotis su obuoliais, kurių šiltas ruduo nepagailėjo šiais metais. Vaikai žaidė „obuolių boulingą“, užmerktomis akimis klijavo obuoliukus ant obelų, vaikinai merginoms vėrė karolius iš raudonskruosčių, dalyvavo „šlapioje“ užduotyje – burna traukė  obuolius iš vandens. Popietei baigiantis visi vaišinosi skania daržoviene, kuri buvo patiekta išskobtame moliūge, ir gardžiais keptais obuoliais. Laimingi ir sotūs šventės dalyviai ir kitais metais lauks tokio pat šilto rudens bei jo gardžių gėrybių.