Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Gegužės 20 d. Ia ir Ic klasės mokiniai, kartu su auklėtojomis Rūta Šablevičiene ir Irena Karinauskiene, vyko į Birštoną dalyvauti kultūros paso rengiamuose edukaciniuose užsiėmimuose. Mokiniai dalyvavo orientaciniame žaidime „Pažink Birštoną aktyviai“.

Mokiniai buvo suskirstyti į komandas, kurios pagal duotas užuominas, turėjo atrasti Birštono objektus ar vietas. Mokiniai, gavę kūrybišką, loginę ar edukacinę užduotį, turėjo išsiaiškinti, koks tai Birštono kurorto objektas ar kurorto simbolis ir jį surasti. Buvo atliekamos kūrybinės, intelektualias, logines užduotys. Edukacija buvo labai įdomi, nes mokiniai turėjo galimybę susipažinti su Birštono miestu ir jo lankytinomis vietomis. Po edukacinio užsiėmimo vykome į aukščiausią apžvalgos bokštą, kurį visi sėkmingai įveikėme. Gerai praleidę laiką, grįžome į mokyklą kupini teigiamų emocijų bei gražių prisiminimų.

 

Dalinkitės: