Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Rugsėjo 17 – 21 d. gimnazijoje vyko 1 – 4 klasių mokinių saugaus eismo savaitė ,,Saugaus eismo ABC“. Šios savaitės tikslas buvo kuo įvairesnėmis priemonėmis bei formomis priminti pradinių klasių mokiniams saugaus eismo taisykles, kelti mažųjų eismo dalyvių kultūrą, skatinti visus keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai. Visą savaitę mokiniai gyveno šia tema: stebėjo eismą gatvėje, mokėsi pažinti kelio ženklus, skirti šviesoforo spalvų reikšmes, taisyklingai pereiti gatvę, sprendė kryžiažodžius, atliko įvairias užduotis maketuose. Apie saugų eismą mokinius informavo šia tema išleistas stendas, veikė knygelių apie saugų eismą paroda. 1-2 klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje – susitikime saugaus eismo tema su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Ilona Sernovienė. Pareigūnė mokiniams paaiškino atšvaitų svarbą ir reikšmę, kada ir kaip teisingai juos reikia nešioti, pakartojo saugaus eismo taisykles, pagrindinių ir dažniausiai naudojamų kelio ženklų reikšmę, saugaus elgesio gatvėje ir autobuse reikalavimus.

Integruotos saugaus eismo savaitės iniciatorės pradinių klasių mokytojos Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė tikisi, kad įgytos ir pakartotos saugaus eismo žinios skatins vaikus būti saugesniais gatvėje ir padės išvengti nelaimingų atsitikimų.

Dalinkitės: