Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Toliau tęsiama Radviliškio rajono viešosios bibliotekos projekto „Medijų galimybės ir grėsmės“ veikla. Šeduvos gimnazijoje apsilankė Lietuvos radijo ir televizijos žurnalistas Mindaugas Aušra, šiuo metu dirbantis laidose „Labas rytas, Lietuva“, LRT Tyrimų komandoje.
Jis susirinkusiems gimnazistams papasakojo apie žurnalistinio darbo subtilybes. Kaip vyksta ir kuo skiriasi tiesioginio eterio transliacijos radijuje ir televizijoje. Tai ką mes matome ekrane yra tik maža darbo dalis. Nacionalinio transliuotojo žinių tarnyba dirba visą parą, dažnai LRT žurnalistų parengtą  informaciją naudoja kiti naujienų portalai.
Svečias jaunimui palinkėjo sekti naujienas ne tik facebooke, bet ir pasiklausyti radijo, bei žiūrėti LRT televiziją.
Projektą remia Lietuvos Kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba.

Dalinkitės: