Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Kasmet kovo 20-ąją minima Pasaulinė Žemės diena. Šią dieną gimnazijos Specialiojo ugdymo skyriuje mokytojai vedė integruotas pamokas, kurių metu buvo kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, atkreipiamas dėmesys į aplinkosaugą, raginama rūpintis Žeme, ją saugoti. Mokiniai iš antrinių žaliavų gamino darbelius parodai „Antrasis daiktų gyvenimas“, susipažino su stendine medžiaga „Šiukšlės – žemės žaizdos“, „Žemė – visų  namai“, „Šiukšlių suirimo gamtoje trukmė“. Skambant būgnams vyko spalvinga ir nuotaikinga eisena aplink gimnaziją, skatinanti džiaugtis atėjusiu astronominiu pavasariu, raginanti ir įpareigojanti konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos puoselėjimo ir saugojimo.

Dalinkitės: