Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Mes – III b klasės mokiniai ekskursiją pradėjome Kupiškyje, prie bažnyčios, kur mus pasitiko gidė. Aplankėme trečią pagal dydį bažnyčią Lietuvoje, muziejų su Kupiškio krašto senoviniais, autentiškais eksponatais. Vaikščiojome po miestą, kuris yra pilnas skulptoriaus Henriko Orakausko skulptūrų. Po ekskursijos po miestą, nuvykome prie Kupiškio marių ir „užkariavome“ piliakalnį, „rūkėme“ pypkes, dainavome Kupiškėnų himną. Paskutinė Kupiškio miesto ekskursijos vieta – Baltų medis. Galiausiai vykome į Adomynę, kur mūsų laukė dar viena edukacija. Programos metu susipažinome su painia Adomynės dvaro istorija, su senaisiais jo šeimininkais ir jų gyvenimo akimirkomis, prisilietėme prie medinės architektūros subtilybių. Savo rankų miklumą išbandėme patys išsikepdami skaniąsias Adomynės apylinkių „Pagrabines“ bandeles. Renginys vyko pagal kultūros paso programą „Gardu pilvui, smagu širdžiai“. Greta ir Monika

Dalinkitės: