Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Visada yra įdomiau pamatyti šokio atlikimą gyvai. Pamokoje dažniausiai žiūrime ir analizuojame įvairius šokio pavyzdžius stebėdami video įrašus. Mokiniams pasitaikė puiki galimybė ne tik gyvai pamatyti šiuolaikinio šokio spektaklį, bet ir pabendrauti su atlikėja. Rugsėjo 10 d. Šeduvos amatų ir kultūros centre Šeduvos gimnazijos III kl. mokinių grupė stebėjo aktorės ir šokėjos Olgos Kosterinos (Rusija) šokio spektaklį ,,Dilemma“.

Po šio pasirodymo aktorė susitiko su mokiniais. Diskutavome apie šokio reikšmę, šokėjo pasiruošimą, spektaklio kūrimo ir atlikimo niuansus, dalinomės savo įspūdžiais ir supratimu apie matytą šokėjos spektaklį. Visiems buvo puiki proga pasitikrinti savo anglų ir rusų kalbos įgūdžius. Netradicinę šokio pamoką pratęsėme jau kitą dieną (šeštadienį) susitikę Šeduvos miesto parke vykusiame šviesų ir meno festivalyje ,,Nakties intencijos“. Čia mokiniams buvo puiki galimybė pamatyti įvairių menų sintezę: šokį, muziką, teatrą, dailę. Stebėjome antrą Olgos Kosterinos šiuolaikinio šokio spektaklį ,,Euridikė“. Galėjome palyginti jau du šokio spektaklius. Klausėme vieni kitų ką ir kaip supratome, dalinomės savo pastebėjimais ir įspūdžiais. Visų nuotaika buvo puiki, pasklidome po parką leisdami menui ir kultūrai apgaubti mus savo ypatinga aura. Supratome, kad meno poveikis žmogui ir jo pasaulėžiūrai turi didelę įtaką.

Šokio mokytojas Astijus Poška

Dalinkitės: