Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Šių metų rugsėjo 25  d popietę Šeduvos gimnazijos Specialiojo ugdymo  skyriuje vyko orientacinio sporto varžybų renginys. Organizatorė mokytoja, auklėtoja Kristina Butkuvienė ir dalyviai auklėtojos Virginija Bliumienė, Aušra Drukteinienė, Goda Mikalonienė, Violeta Šarauskienė, ir mokiniai iš „Riešutėlių“, „Spindulėlių“, „Aitvarų“, „Braškių“ grupių renginį  pradėjo linksmai nusiteikę,  nes gavo orientacinius žemėlapius. Mokinius viliojo įdomios komandinės rungtys, kuriose reikėjo lenktyniauti,  kuri grupė greičiau ir daugiau suras savo grupių simbolius aitvarus, riešutus, spindulėlius, braškes, išdėliotus žirgyne, žirgų levadoje, gimnazijos kieme, stadione ir svajonių parke. Aktyviausi komandinių varžybų dalyviai buvo „Spindulėlių“  grupės mokiniai, o greičiausiai lenktyniavo „Aitvarų“ ir „Riešutėlių“ grupių mokiniai. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir nestokojo geros nuotaikos, nes renginys jiems patiko, taip jie mokėsi orientacinio sporto, gerino savo sporto įgūdžius, leido fiziškai laisvalaikį, tobulino pažinimo, socialines, mokėjimo mokytis, asmenines kompetencijas, judėjo ir suteikė sau gerų emocijų buvo fiziškai aktyvūs, skatino bendravimą tarp bendraamžių ir kitų bendruomenės narių.

Dalinkitės: