Vasario 4 dieną Ib klasė turėjo galimybę dalyvauti unikalioje nuotolinėje pamokoje Lietuvoje. Ji vyko ir už šalies ribų, nes jungėsi lietuvių mokyklų vaikai iš visų pasaulio kampelių. Buvo galima jungtis į dvidešimt keturias skirtingas pamokas pagal mokinių amžiaus grupes. Devintokai žiūrėjo pamokas, skirtas 9-12 klasių mokiniams. Pirmos paskaitos tema buvo „Istorijos (ne)suklastosi. Kas saugo mūsų istoriją?“. Ją vedė profesorius Rimvydas Laužikas. Antra paskaita buvo apie perdėtas sėkmės istorijas, slepiančias ir nesėkmes. Drąsos klysti ir bandyti mokiniams suteikė lektorė Simona Laiconaitė. Dominyka Dapkutė pasakojo apie moteris mokslininkes, išdrįsusias pasukti atradėjų keliu. Ketvirta tema buvo labai aktuali šiandien. Lina Žemaitytė–Kirkman pasiūlė idėjų, kad technologijos būtų mūsų draugas, o ne priešas. Martyna Jančiauskienė vedė paskaitą „Kodėl svarbu atpažinti savo jausmus?“. Apie demokratijos privalumus papasakojo lektorius Mažvydas Jastramskis. Septintoje pamokoje lektorė Indrė Maršantaitė suteikė galimybę mums nusiimti stereotipų akinius. Paskutinę pamoką apie finansus vedė Nerijus Mačiulis. Devintokams pamokos ir pranešėjai paliko daug gerų įspūdžių.

Patricija Butvilaitė, Ib klasė