Vasario 5 dieną Šeduvos gimnazijos socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokinės Greta Dimidovaitė, Evelina Mališkaitė kartu su Kazlų Rūdos „Saulės“ mokyklos komanda dalyvavo Vilniuje vykusiame Olimpiniame festivalyje „Beijing 2022“ ir pristatė sniegbridžių sportą. Festivalio dalyviai ir svečiai turėjo galimybę patys išbandyti įvairias sporto šakas.

Vasario 10 dieną Ignalinoje vyko LSOK žiemos sporto čempionatas, kuriame dalyvavo slidininkai, sniegbridininkai, jų treneriai iš įvairių Lietuvos vietovių. Šeduvės varžėsi sniegbridžių rungtyje 100 ir 200 metrų distancijose. Evelina tapo I vietos, o Greta II vietos nugalėtojomis ir buvo apdovanotos medaliais. Mokines varžyboms paruošė mūsų gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Arūnas Bagdonas. Sveikiname!