Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Lapkričio – gruodžio mėnesį  6a klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame anglų kalbos projekte „Pasikeitimas kalėdiniais sveikinimais“ (Christmas Cards Exchange Project) su Baltarusijos, Kanados, Vietnamo ir Jungtinių Amerikos Valstijų mokiniais. Su didele meile,  kūrybiškumu jie kūrė sveikinimus, rašė kalėdinius  palinkėjimus ir išsiuntė draugams. Mokiniai  nekantraudami laukė sveikinimų iš draugų. Džiaugėmės sveikinimų atviručių gausa. Gimnazijoje pražydo kalėdinių sveikinimo  atviručių medis, kuriuo  visą savaitę gimnazijos mokiniai galėjo grožėtis  sveikinimais iš Kanados, Baltarusijos, Vietnamo ir Amerikos.  Projektas buvo įdomus ir naudingas. Mokiniai tobulino savo kūrybinius,  kalbinius gebėjimus, susipažino su tų šalių švietimo sistema, kultūra.

Dalinkitės: