Kovo 14 Šeduvos gimnazijoje paminėta tarptautinė skaičiaus Π diena, skirta matematinei konstantai pažymėti. Jau nuo kovo pradžios 5-tų ir 8b klasių mokiniai rinko informaciją apie skaičių  pi, domėjosi jo  reikšme mokslui, o patikusius faktus  panaudojo rengdami įvairius pristatymus: piešinius, skaidres, klausimus ir kt. Matematikos pamokose buvo dalijamasi surinkta informacija, atliekamas apvalių  daiktų apskritimo ilgio bei skersmens  matavimas. Mokiniai galėjo įsitikinti, kad apytikslė skaičiaus pi reikšmė yra 3,14, nes ji  nustatoma  dalijant apskritimo ilgį iš skersmens. Penktokams tai buvo nauja, neišbandyta patirtis, o aštuntokai pagilino jau turimas žinias. 8b mokiniai kalbino mokyklos mokinius bei mokytojus ir kvietė pasidalinti turima informacija apie šį matematinį skaičių. Už atsakymus  buvo padėkota  įteikiant pyragaičius, dekoruotus ženklu Π. Šia veikla matematikos mokytoja E. Gietienė siekė sudominti mokinius dėstomu dalyku, ugdyti jų matematinius gebėjimus, skatinti kūrybiškumą ir išradingumą, akcentuoti matematikos ir meno neatsiejamą ryšį.