Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Skaitytojų ugdymas – kryptinga, bendra bibliotekos, pedagogų ir moksleivių veikla, kuria siekiame, kad skaitymas taptų malonumu ir atgaiva sielai, pažinimo ir kūrybos džiaugsmu,  taip pat formuotų bei tobulintų skaitytojo asmenybę. Ta proga gegužės 15 dienos popietę Šeduvos gimnazijos pradinukai skubėjo į tradicinius pirmokų poezijos skaitymus „Aš –pirmokas“. Buvo labai smagu išbandyti savo kūrybinius gebėjimus eilėraščių skaitymo konkurse, kurį organizuoja Šeduvos gimnazijos biblioteka.
Klausytojus džiugino ne tik puikiai parinkti kūriniai, raiškus meniškas žodis, bet ir skaitovų sceninė laikysena, šventiška apranga. Šiais vertinimo kriterijais vadovavosi konkurso komisija. Po visus sužavėjusio eilėraščių skaitymo vertinimo komisija paskelbė nugalėtojus. Pirmosios vietos laimėtoju tapo 1a klasės mokinys Danielius Ganys, 2-osios – 1b klasės mokinė Miglė Nalivaikaitė, 3-iosios – 1a klasės mokinė Milda Stalgytė. Išraiškingiausiai eiles skaitė 1b klasės mokinė Greta Rabašauskaitė, sklandžiausiai- 1a klasės mokinys Joris Mickus. Mažuosius pirmokėlius konkursui ruošė mokytojos Vaida Čepienė ir Lina Paškevičienė.
Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, dalyviai stengėsi perteikti eilėraščių nuotaiką, mintį. Bibliotekininkė  vaikams už dalyvavimą popietėje, išraiškingą, nuoširdų eilėraščių skaitymą padovanojo po saldžią dovanėlę. Popietė baigėsi ir norisi tikėti, kad knygų šviesa niekada neges vaikų akyse.
Vita Kasarauskienė, Šeduvos gimnazijos vyresnioji bibliotekininkė

Dalinkitės: