Šeduvos gimnazijos mokinių rugsėjo pirmosios šventė prasidėjo  Šeduvos Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčioje. Po šv. Mišių visi susirinko Šeduvos centrinėje aikštėje.  Mokinius  sveikino Šeduvos gimnazijos direktorius L. Škleinikas, Radviliškio rajono savivaldybės architektūros ir  urbanistikos skyriaus vedėjas A.  Valuckas, Radviliškio raj. savivaldybės tarybos narys K. Dočkus,  Šeduvos seniūnas J. Pranys,gimnazijos tarybos pirmininkė I. Gladkienė.

Pirmokai davė priesaiką būti gerais mokiniais.Abiturientai šią rugsėjo pirmąją įvardijo, kaip ypatingą, nes tai jų paskutinė mokyklinė rugsėjo pirmoji, kalbėjo apie ateities planus. Grojant mokyklos orkestrui gimnazijos bendruomenė rikiavosi į šventišką eiseną. Eisenos priekyje abiturientų vedini keliavo pirmokai, o už jų linksmai  klegėdami žingsniavo visi mokiniai, mokytojai, tėveliai.  Jų laukė, graži, saugi, pasiilgusi mokykla.

IIIa klasės auklėtoja Irena Augulienė