Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: +370 422 68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

STEAM ugdymas yra vienas šiuolaikiškiausių ugdymo būdų, kuriame integruojamos veiklos, siejant jas su realiu pasauliu, pokyčiais, formuojant mokinių kritinį mąstymą. Šeduvos gimnazijoje sausio 19 d. 1a ir 4a klasių mokiniai dalyvavo STEAM veiklose „Vanduo – gyvybės ir linksmybių šaltinis“, kurias organizavo mokytojos Ilona Kučienė ir Daiva Babičienė. Pamokoje veiklų netrūko – mokiniai ne tik skaičiavo, bet ir žinias taikė praktiškai – tirpdė sniegą, tyrinėjo, spalvino, maišė. Ketvirtokai dalijosi žiniomis apie vandens būsenų kitimą, o pirmokai, pasitelkę savo žinias bei IT priemones, teikė atsakymus. Palanki mokymosi aplinka, tarpusavio bendravimas, bendradarbiavimas skatina mokinius aktyviau mokytis, tobulina mokymosi mokytis, pažinimo, bendradarbiavimo kompetencijas.

Dalinkitės: