Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

Išradingai ir originaliai šįmet paminėta Tarptautinė tolerancijos diena Šeduvos gimnazijoje.  Ne tik šią dieną, bet ir visą savaitę  gimnazijoje vyko įvairūs renginiai ir akcijos inicijuotos mokinių savivaldos. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – PAUKŠTIS.

Pasirinktas simbolis tolerancijos temą skatino plėtoti pasitelkus pavyzdžius iš gamtos, žmonių gyvenimo, istorijos bei artimiausios, kiekvieną žmogų supančios aplinkos. Savaitės pradžioje gimnazijos  koridoriuose nutūpę įvairiaspalviai, mokinių mintimis apie toleranciją pasipuošę  paukščiai skatino ne tik jais grožėtis, bet ir pamąstyti, padiskutuoti apie žmogaus gyvenimo vertybes, mūsų tarpusavio santykius. Gimnazijos mokinių savivaldos atstovai Specialiojo ugdymo skyriaus ir pradinių klasių mokiniams vedė žaidimų popietę ,,Tolerancijos spalvos“. Visą savaitę antro aukšto koridoriuje kabėjo JAUSMŲ TERMOMETRAS. Mokiniai ir mokytojai. turėjo galimybę kiekvieną dieną ,,pasimatuoti“ savo savijautą gimnazijoje. Visų klasių mokiniai turėjo sukūrę skirtingus simbolius, kuriuos klijavo ant termometro. Lapkričio 17 dieną 5 – II gimnazinių klasių mokiniai dalyvavo e-pamokoje ,,Patyčioms – NeLike!!!“. Tai projekto ,,Kam to reikia“  siūloma veikla, kurioje buvo aptartas patyčių mastas, realios kasdienės situacijos, galimos pasekmės besityčiojančiam ir patyčias patiriančiam asmeniui, mokytojo rolė bei elgesys ir būdai, kaip kovoti su patyčiomis. Savaitės renginius baigė filmų apie toleranciją vakaras.

Dalinkitės: