Lapkričio 14 d. III a,b klasių mokiniai dalyvavo integruotoje etikos pamokoje, kurioje susitiko su Panevėžio Jaunuolių dienos centro teatro kolektyvo nariais. Šis, sutrikusio intelekto negalią turintis jaunimas, parodė trumpą spektaklį ,,Skrydis į Panevėžį”. Tai buvo trumpas forumo teatro spektaklis, kurį mūsų gimnazijos mokiniai atidžiai stebėjo, o po to patys turėjo suvaidinti pasirinktus vaidmenis. Po svečių ir gimnazistų pasirodymų, teatro kolektyvo vadovė Julija Lukšytė pakvietė mokinius į diskusiją, kurioje kalbėjome apie savo patirtis bendraujant su negalią turinčiais žmonėmis, apie toleranciją, empatiją. Gimnazistai dalijosi savo mintimis kaip nugalėti savo baimes, kaip reikėtų elgtis ir bendrauti  su žmonėmis turinčiais kitokią nuomonę, požiūrį, įsitikinimus. Tai buvo puikus bendradarbiavimo pavyzdys, kuriame vyravo gera nuotaika ir teigiamos emocijos, pagarba ir tolerancija. Atsidėkodami svečiams įteikėme atminimo dovanėles su viltimi, kad toks bendradarbiavimas turi ateitį.
Etikos mokytojas, Astijus Poška