Pilies g. 17, Šeduva

Telefonas: 8-422-68230  

El.p.: rastine@seduva.radviliskis.lm.lt

„Manyje gyvena vaikas“ taip apie save sako dailininkė, rašytoja ir knygų iliustratorė Sigutė Ach, gruodžio 8 dieną pravedusi nuotolines kūrybines dirbtuves Šeduvos gimnazijos 3b klasės mokiniams. Vaikai virtuliai apsilankė leidykloje „Nieko rimto“, apžiūrėjo dailininkės darbo stalą, įrankius, knygų lentynas.

Susitikimo metu Sigutė Ach paaiškino, kodėl yra svarbu skaityti knygas. Ji akcentavo, kad žmonės, kurie skaito, niekada nenuobodžiauja. O juk dažnai mums atsitraukus nuo kompiuterio ar televizoriaus apninka nuobodulys. Ekranai neleidžia įjungti savo vaizduotės. Trečiokams buvo smagu stebėti, kaip iš akvarelių dėmių atsiranda kiškiai, angeliukai, ežiukai… Dailininkė mokė į dėmeles žiūrėti įvairiai, pasitelkti vaizduotę ir viską nusakyti žodžiais. Susitikimo pabaigoje dailininkė atsakė į mokinių klausimus, palinkėjo būti kūrybingais, skaityti knygas ir niekada neteks nuobodžiauti.

Dalinkitės: